vl-lasersmart

LaserSmart™ Mapování a Navigace

Robotický vysavač Neato skenuje a mapuje v reálném čase

Neato používá technologii LaserSmart™ a detekci objektů v reálném čase. Systematicky vysává místnost po místnosti tím nejefektivnějším způsobem. Nikdy nevynechá žádné místo.

Skenování 360°

Svým přesným laserem neustále skenuje 360°a mapuje každou místnost, identifikuje nábytek, dveře i schody. Jeho práce je díky tomu velice efektivní a zvládne vysát podlahy vaší domácnosti v rekordně krátkém čase.

Vysavač se skutečným mozkem

Neato robot vidí, cítí a reaguje na nábytek, hračky a schody. Pečlivě se pohybuje kolem nich a při vysávání nevynechá žádné místo podlahy neuklizené. Naviguje se dobře i v místnostech s malým nebo žádným světlem na rozdíl od kamerových navigačních systémů.

Technologie je v hlavě

Neato neustále skenuje prostor okolo sebe a reaguje na jakékoliv změny v místnostech, aby pro vás zajistil nejefektivnější vysávání. Pečlivě a systematicky uklízí místnost po místnosti. Jeho systém je jeden z nejdokonalejších a nepotřebuje žádné další virtuální pomůcky.

Automatické dobíjení a pokračování úklidu

Pracuje až 4x rychleji, což znamená, že Neato vyčistí během jednoho uklízecího cyklu větší podlahovou plochu. Pokud se baterie vybije v průběhu úklidu, dojede se Neato nabít, a poté pokračuje od místa, kde vysávání přerušil.